Hakkımızda

Quesste (Mager Tekstil), 100’ün üzerinde çalışan ve farklı ülkelerde şubeleriyle yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir. Erkek giyim konusunda yeni trendlerin ve klasik giyimin birleştiği noktayı hedefleyen Quesste (Mager Tekstil) 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı modellerini bünyesinde barındıran Quesste (Mager Tekstil), çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Damatlık, Erkek klasik takım, gömlek, ayakkabı, kemer, papyon, kravat, erkek broş ve zincir gibi ürün yelpazesiyle hizmet veren Quesste (Mager Tekstil) erkek giyim konusunda büyümesini sürdürmektedir. Quesste (Mager Tekstil)’nin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir. Quesste (Mager Tekstil)’nin Amerika, Rusya, Azerbaycan, Fransa, Romanya gibi ülkelerdeki iş ortaklıkları ve işbirlikleri bulunmaktadır. Quesste (Mager Tekstil)’nin yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır. Quesste (Mager Tekstil), sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Grubun sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir. Hayata geçirdiği tüm kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Quesste (Mager Tekstil), topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Erkek giyim konusunda öncü olmayı hedefleyen Quesste (Mager Tekstil), sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Quesste (Mager Tekstil) standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.


image

Misyon

Kuruluşundaki sektöre öncü olma hedefini yerine getirerek; küresel pazarda paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir moda firması olmak.


signature

Vizyon

Kumaşa ruh veren çalışmasıyla, yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak ve küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, başta tüm şirket çalışanları olmak üzere insanlığa sosyal sorumluluğu yüksek bir şirket olduğunu göstermek.Üretim & Kalite

Tüm ürünlerimizi Avrupa şartları ve standartları dikkate alınarak Türkiye'de üretiyoruz.

Depo & Depolama

Barkod kontrollü ve otomasyonlu depolarımızda binlerce hazır ürünü anında sipariş vererek müşterilerimize sunmaktayız.

Nakliye & Teslimat

En yaygın ve güvenilir uluslararası nakliyeciler ile yaptığımız özel anlaşmalar sayesinde, teslimatları doğrudan merkez depomuzdan dünyanın tüm noktalarına teslimat gerçekleştiriyoruz.